Hakkımızda

ELBİRLİK METAL

ELBİRLİK METAL Çelik konstrüksiyon imalat, montaj ve çatı, cephe kaplama konularında uzun yıllar hizmet veren firmamızla sektörümüzde edindiğimiz deneyim ve birikimlerimizi 2005 yılında kurduğumuz Elbirlik Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. çatısı altında topladık.

İşletmemiz eğitimli personeli ve yenilikçi bakış açısı, teknolojik alt yapısı ve araştırma geliştirme çalışmaları ile mutlak müşteri memnuniyeti odaklı hedeflerini geliştirmektedir.

Kuruluş hedefimiz, sektörümüzdeki metal konstrüksiyon imalat ve montajı, çatı – cephe kaplama ve bunların tamamlayıcı aksesuarlarının üretimi ve montaj süreçlerini gerçekleştirirken tüm kurum ve kuruluşlara kalitemizden taviz vermeden hizmet etmektir. Gerçekleştirdiğimiz projelerle yurt içi ve yurt dışında ülkemizi temsil ederken, sürekli iyileştirme prensibimizle hedefimiz uluslararası boyutta ülkemizi temsil eden bir Dünya markası olmaktır. Üretim ve montajın ayrılmaz bir bütün olması gerektiğine inanıyor ve  müşterilerimizin memnuniyet ve güveninin devamlılığı için, sektörel ve evrensel gelişmeleri en üst düzeyde takip ediyor ve uyguluyoruz. Bizlere duyduğunuz güven daha iyiyi arama çabamıza güç vermeye devam ediyor…

Saygılarımızla

Elbirlik Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.