Sigma Profil

Sigma Profil, ağır yüke maruz kalan endüstriyel binalarda aşık ve kuşak olarak kullanılır. Sigma Profil, bina tasarım ve yapımı için çok büyük avantajlar sağlar.

Sigma Profil, her projenin kendi özelliklerine göre değişken kesitlerde üretilir, böylelikle hem hafif hem de yüksek performanslı çözümler sağlanır.

Sigma Profil, kendi ağırlığına oranla çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir; bu sayede sıcak hadde kesitlere oranla %50’ye varan maliyet avantajı yaratır.

Projede kullanılan tüm profiller CAD çizimlerinde belirtilen ölçülere göre, 3 boyutunda da tüm montaj ve servis delikleriyle beraber üretilir.

Şantiye ortamında delme, kesme ve kaynak yapma gibi hiç bir imalata gerek duyulmadan, montaja hazır şekilde şantiyeye teslim edilir.

Yüksek hassasiyetli, bilgisayar kontrollü, tam otomatik hatlarda, EN10162 standartlarına uygun üretim yapılır. Bu sayede hem gereksiz imalat yükü, hem de saha ortamında yapılacak işçilik hataları minimuma indirgenir.

Sigma Profil, 100 mm ile 400 mm arasında farklı taban yükseklikleri, maksimum 4 mm kalınlık ve maksimum 18 metre boya kadar degişken kesitlerde üretilir.

Sigma Profil, her projenin tanımlanmış özel ihtiyaçlarına göre farklı mekanik ve korozyon performanslı galvanizli çelik veya siyah çelikten üretilir.

Hızlı Fiyat Almak İçin 

Bize Yazın: +90 530 688 77 83

Empty tab. Edit page to add content here.