C Profil

C Profil Üretim Hattı

C Profil ROLCE

C Profil

C Profiller Yüksek hassasiyetli, bilgisayar kontrollü, tam otomatik hatlarda, EN10162 standartlarına uygun üretim yapılır. Bu sayede hem gereksiz imalat yükü, hem de saha ortamında yapılacak işçilik hataları minimuma indirgenir.

C Profil boyu 16.000 mm , sac kalınlığı 1,50 – 4,00 mm arasında, sac sertliği st52, profil yüksekliği ise 100 – 300mm ölçülerinde üretilebilmektedir.

C Profil, projenizin özel ihtiyaçlarına göre farklı, mekanik ve korozyon performanslı galvanizli çelik ya da siyah çelikten üretilir. C Profil Fiyatı Öğrenmek İçin bizi arayın

Hızlı Fiyat Almak İçin

Bize Yazın: +90 531 281 16 08

Ürün Özellikleri

C Profil, ağır yüke maruz kalan endüstriyel binalarda aşık ve kuşak olarak kullanılır. C Profil, bina tasarım ve yapımı için çok büyük avantajlar sağlar.

C Profil, her projenin kendi özelliklerine göre değişken kesitlerde üretilir, böylelikle hem hafif hem de yüksek performanslı çözümler sağlanır.

C Profil, kendi ağırlığına oranla çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir; bu sayede sıcak hadde kesitlere oranla %50'ye varan maliyet avantajı yaratır.

Projede kullanılan tüm profiller CAD çizimlerinde belirtilen ölçülere göre, 3 boyutunda da tüm montaj ve servis delikleriyle beraber üretilir.

Şantiye ortamında delme, kesme ve kaynak yapma gibi hiç bir imalata gerek duyulmadan, montaja hazır şekilde teslim edilir.