Sigma Profil

Sigma Profil

Sigma Profil

Yüksek hassasiyetli, bilgisayar kontrollü, tam otomatik hatlarda, EN10162 standartlarına uygun üretim yapılır. Bu sayede hem gereksiz imalat yükü, hem de saha ortamında yapılacak işçilik hataları minimuma indirgenir.

Sigma Profil boyu 16.000 mm , sac kalınlığı 1,00 – 3,00 mm arasında, sac sertliği st52, profil yüksekliği ise 100 – 300mm ölçülerinde üretilebilmektedir.

Sigma Profil, projenizin özel ihtiyaçlarına göre farklı, mekanik ve korozyon performanslı galvanizli çelik ya da siyah çelikten üretilir.

Hızlı Fiyat Almak İçin
Bize Yazın: +90 530 688 77 83

Ürün Açıklaması

Sigma Profil, ağır yüke maruz kalan endüstriyel binalarda aşık ve kuşak olarak kullanılır. Sigma Profil, bina tasarım ve yapımı için çok büyük avantajlar sağlar.

Sigma Profil, her projenin kendi özelliklerine göre değişken kesitlerde üretilir, böylelikle hem hafif hem de yüksek performanslı çözümler sağlanır.

Sigma Profil, kendi ağırlığına oranla çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir; bu sayede sıcak hadde kesitlere oranla %50'ye varan maliyet avantajı yaratır.

Projede kullanılan tüm profiller CAD çizimlerinde belirtilen ölçülere göre, 3 boyutunda da tüm montaj ve servis delikleriyle beraber üretilir.

Şantiye ortamında delme, kesme ve kaynak yapma gibi hiç bir imalata gerek duyulmadan, montaja hazır şekilde teslim edilir.